Şirketimiz Türkiye’de mobil iletişimin kullanılmaya başlandığı ilk yıllar olan 1994’te İstanbul’da kurulmuştur.
İlk olarak araç telefonu, çağrı cihazı ve dahili santrallerde hizmet veren Şayir grubu “iletişim sanattır” mottosuyla ülkemizde teknolojinin gelişmesinde lokomotif görevi üstelenmiştir.
Dünyadaki iletişim trendlerini yakından takip ederek 1997 yılında Türkiye’nin ilk ve tek operatörü olan Turkcell’in Abone Merkezi konseptini oluşturan öncülerden olduk.
Mobil iletişimin ceplere girmesine ülkemizde öncülük eden Turkcell’in ürün ve hizmetlerinin müşterilere ulaştırılmasında daima etkin ve ilkeli bir rol üstlendik. Bu doğrultuda 2000 yılında Turkcell İletişim Merkezi (TİM) mağazalarımızı açmaya başladık.
2007 yılına geldiğimizde teknolojiyi daha çok insanımıza ulaştırabilmek için Turkcell’in yeni stratejisi olan Toptan Dağıtım Merkezi (TDM) olduk.
2015 yılından itibaren mobil teknolojinin bölgemizdeki tüm işletmelerimizde yaygınlaşmasına katkı sağlamak için Turkcell’in Kurumsal Çözüm Merkezi (KÇM) görevini 2 yıl boyunca omuzladık.
2017 yılında ise insanımızın mobil ihtiyaçlarını oturduğu yerden karşılayabilmesi için e-ticaret girişiminde bulunduk ve yüzlerce ürünü yelpazesinde barındıran doludepo.com’u açtık.
Kısacası kurulduğumuz günden beri dikey ve dinamik bir büyüme hedefleyen Şayir’de, arkamıza dönüp baktığımızda bu hedeften hiçbir zaman ayrılmadığımızı görüyoruz.
Ülkemizin gelişimi için hız kesmeden çalışmaya devam ediyoruz.

© 2017 Her hakkı Şayir Kurumsal Dağıtım Hizmetleri A.Ş.'ye aittir.